środa, 7 marca 2018

WIELKI COMEBACK + UPDATE

Ostatnie 10 miesięcy minęło jak z bicza strzelił, prywata pochłonęła mnie całkowicie, a co za tym idzie blog odszedł na na drugi plan. Zapewne nikt z Was nie zauważył nawet mojej nieobecności, ale i tak z uśmiechem na twarzy i z przymrużeniem oka ogłaszam wielki comeback.

♥ Co u mnie nowego? Otóż przede wszystkim wraz z Marcinem podjęliśmy decyzję, że zamieszkamy razem i co za tym idzie, wyprowadziłam się z domu rodzinnego. Mieszkania zaczęliśmy szukać mniej więcej w okolicach lipca i z początkiem sierpnia odebraliśmy klucze do naszego nowego lokum. Niestety dość szybko okazało się, że mieszkanie jest strasznie głośne i po kilku kolejnych miesiącach i trudach przeprowadzkowych jesteśmy w mieszkaniu, z którego teraz do Was piszę.

(nasze pierwsze mieszkanie / nasze nowe mieszkanie / moja piękna toaletka)

♥ Drugą ważna rzeczą, jaka się u mnie wydarzyła był mój powrót na studia w październiku zeszłego roku. Jestem w tym momencie po pierwszej (od kilku lat) sesji. Średnia 4,22. Tęskniłam za tym.

♥ Trzecią moją wymówką od niepisania bloga jest Mila, która jest z nami od niecałych 2 miesięcy. Milę adoptowaliśmy ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krakowie po tym, jak ktoś oddał ją, bo wyjechał sobie na wakacje. Właśnie siedzi na moich kolanach i mruczy zadowolona.


♥ Na koniec ostatnia rzecz, która pochłania resztki mojego wolnego czasu, czyli boks. Złapałam totalnego bakcyla i staram się trenować 3x w tygodniu. Jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze jak teraz. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej o tej zajawce, piszcie w komentarzach, a zrobię osobną notkę.


Mam całe mnóstwo siły i pomysłów na nowe notki oraz nowe projekty, więc trzymajcie kciuki żeby się udało. Na dniach opublikuję notkę o tym, gdzie chodzę do fryzjera oraz o tym, dlaczego powiększyłam usta. W międzyczasie zapraszam Was na mój Instagram @ms.arleta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz