O AUTORCE

    Cześć! Mam na imię Arleta, mam 35 lat i jestem autorką bloga, na którym się właśnie znajdujesz. Blogowaniem zajmuję się już od blisko 20 lat, natomiast blog vexgirl powstał w 2010 roku i od samego początku był poświęcony tematyce kosmetyczno-urodowej. Znajdziesz tutaj recenzje kosmetyków, relacje z zabiegów kosmetycznych oraz relacje z zabiegów medycyny estetycznej. Od niedawna poszerzam tematykę bloga o szeroko pojęty lifestyle oraz podróże, które stały się bardzo ważną częścią mojego życia.
    Zawodowo pracuję jako Project Manager, a studia które ukończyłam to Reklama i grafika komputerowa na wydziale Zarządzania. Na co dzień mieszkam w Krakowie i stąd też pochodzę. Więcej na mój temat dowiesz się z mojego Instagrama - @arleta.vexgirl.


    Chcę podkreślić, że mój blog to moje hobby, a nie sposób na zarobek. W związku z tym, jako autorka bloga jestem niezależna i bardzo sobie to cenię. Wszystko co tutaj przeczytasz, to moje własne subiektywne odczucia. Absolutnie nie musisz się z tym zgadzać i będzie mi miło, jeśli swoją opinię pozostawisz w komentarzu pod konkretnym postem, którego ta opinia dotyczy.


PROFIL KOSMETYCZNY: 
- skóra twarzy sucha, z tendencją do odwadniania, płytko unaczyniona
- skóra na ciele bez większych problemów, w kierunku suchej
-  włosy długie, ciemne, farbowane, mocno uwrażliwione
- paznokcie delikatne i kruche
Copyright © vexgirl